Zdrowie i Ty

Enjoy Szkoła językowa Warszawa Wola, Centrum , Tarchomin

Enjoy Szkoła językowa Warszawa istnieje od 2018 roku i specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego i hiszpańskiego. Prowadzi kursy językowe Warszawa Wola Szczególną wagę przykładamy do jakości nauczania, którą osiągamy poprzez zatrudnianie najlepszych nauczycieli oraz indywidualne podejście do klienta. Program oraz plan zajęć jest zawsze przygotowywany indywidualnie dla każdej grupy, biorąc pod uwagę potrzeby i możliwości uczestników, co daje też możliwość zmiany terminu lekcji w każdej chwili trwania kuru.

Oferujemy szeroką gamę kursów, które mogą być łączone na różne sposoby. Staramy się tak dobrać grupy, nauczycieli i metody nauczania, aby stworzyć atmosferę najbardziej sprzyjającą poszerzaniu wiedzy i umiejętności, a także dającą wiele przyjemności z nauki.

Najlepszym sposobem, aby przekonać się jak efektywna i wciągająca potrafi być nauka angielskiego, kiedy profesjonaliści rozwiązują języki, jest udział w lekcjach próbnych. Wiemy, że nie rozdajemy nic za darmo, do naszej szkoły ciężko nie wrócić. Stąd zresztą nasza nazwa, jesteśmy wyjątkowi w tym co robimy!

Angielski – Oferta indywidualna

Oferujemy szeroką gamę kursów, które można łączyć ze sobą na różne sposoby. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe.

  • Metoda Callana
  • Konwersacje
  • Business English
  • Egzaminacyjne: FCE, CAE, CPE, TOEFL, MATURA
  • Standardowe
  • Dla dzieci

Zajęcia prowadzone są przez wykfalifokowanych native speakers oraz polskich lektorów z wykształceniem filologicznym w systemie dualnym (na zmianę). Istnieje również możliwość odbywania zajęć z jednym wybranym lektorem.

Kurs można rozpocząć w każdej chwili, nie trzeba czekać na rozpoczęcie nowego semestru!
Wystarczy zapisać się na bezpłatny test sprawdzający poziom znajomości języka.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *