MagnuFuel - opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz, ile to kosztuje
Zdrowie i Ty

MagnuFuel – opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz, ile to kosztuje

Nie tak dawno temu nie było nowością w dziedzinie techniki samochodowej, który według producentów i sprzedawców, może zmniejszyć zużycie paliwa. To się nazywa MagnuFuel (Fría paliwa). Aby uniknąć stania się ofiarą zakupu bezużyteczny produkt, konieczne jest, aby przeczytać opinię o tym na różnych zasobów internetowych.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Treść artykułu:

  1. Ekonomiczne MagnuFuel paliwo: rozwód lub prawda
  2. W jaki sposób MagnuFuel?
  3. Sporna dodatnie i ujemne sprzężenie zwrotne, MagnuFuel.
  4. Wnioski.

Ekonomiczne MagnuFuel paliwa: czy prawdą

Prawie każdy kierowca chce paliwo zużywane jest mniej, a odległość od przejścia nie jest zwiększona, i że moc silnika nie spadnie. Czy

to możliwe? Producent oszczędzania MagnuFuel twierdzi, że jest to możliwe.

Oto MagnuFuel ekonomizera device

Zalety według sprzedawcami MagnuFuel urządzenia następujący: H4>

  • Główne reklamodawcy sztuczka, którzy twierdzą, że średnio, w zależności od marki i modele samochodów, zużycie paliwa zmniejsza się o 20%.
  • Części silnika są zabezpieczone przed paliwa o niskiej jakości.
  • Zwiększa żywotność (MTBR) Maszyna do silnika.

Jak MagnuFuel

Urządzenie MagnuFuel jest umieszczony tak, że para magnesów, który jest MagnuFuel wpływa paliwo. Co więcej, te magnesy tworzą silne pole magnetyczne, które rozkłada się jednostek związków węglowodorowych, które spala paliwa szybciej.

pole magnetyczne popycha cząsteczki od siebie, tak, że są one nasycone tlenem (O2), ze wszystkich stron, a wszystkie paliwo spala się bez pozostałości. To zwiększa oszczędności.

sporne pozytywne i negatywne opinie Ful Darmowe

Istnieje fałszywe opinie umieszczane na zamówienie lub przez sprzedawców, ale istnieje realne. Obejmują głowę i studiowania, jak to działa w rzeczywistości:

  1. Magnetyczne urządzenia nie są zdolne do rozłożenia się linki, cząsteczkach substancji. Aby to zrobić, należy reaktor jądrowy lub collider hadronów.
  2. Paliwo do pojazdów, czy to benzyna lub diesel jest izolatorem (substancja słabo przewodzi elektryczność). Kierowca-fizyk obliczył, że w celu odbudowy, zmiażdżyć i jechać cząsteczki trzeba zbudować ogromny magnes, około 15 pięter wysokości. I do tego magnesu do przeprowadzenia lukę cząsteczek, które potrzebują jeszcze więcej mocy. Okazuje się, że magnesy nie mogą wpływać na cząsteczki paliwa.
  3. Ponadto, eksperci twierdzą, że pola magnetyczne nie mogą wpływać zanieczyszczenia zawarte w paliwie. Dlatego, aby przedłużyć żywotność silnika spalania wewnętrznego, MagnuFuel urządzenie może nie.

W promocyjnych filmach pokazuje urządzenie opracowane przez firmę motoryzacyjnym General Motors. Ale z jakiegoś powodu te urządzenia nie są one ustawione na produkcję swoich samochodów, to mogłoby być podniesienie ratingu sprzedaży samochodów.

Majątek przegląd MagnuFuel

H4>

ekonomizer został zakupiony specjalnie dla eksperymentu. Został pomyślnie zainstalowany na komputerze systemu. Podczas operacji na miesiąc, dwa i trzy – brak redukcji zużycia paliwa nie był

.

Z powyższych informacji możemy stwierdzić, że z nowymi urządzeniami elektronicznymi nie Chase. Jeżeli urządzenia te rzeczywiście pracował, byłby to znaczący plus dla kierowców i mniej dealerów paliwowych.

You may also like...