Silane Guard - szkło płyn, opinie, ceny, gdzie kupić, oryginalny, czy warto?
Zdrowie i Ty

Silane Guard – szkło płyn, opinie, ceny, gdzie kupić, oryginalny, czy warto?

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

blaknięcia, ślady smug po deszczu, drobne rysy – te czynniki nie są najlepszym sposobem pojawiają się na powierzchni karoserii. Aby chronić konia żelaza ze większość problemów pomoże Silan Straży szkło płyn do samochodów. Wystarczające 1 razy umieścić rozwiązanie w 2 warstwach na przestrzeni lat, aby nie martwić się o bezpieczeństwo swojego pojazdu.

w ciągu kilku minut po penetracji struktury materiału, na powierzchni urządzenia jest wykonana z polimerowej folii ochronnej. Preparat zwiększa Si02 – dwutlenek krzemu. Substancja chroni materiał z napotkane natury, zarysowania, rzuty soli, wióry i zasady zawarte w większości szamponów.

Szybka akcja Silan Straż

Długotrwała ochrona na zewnątrz pojazdu zapewnić odpowiednio dobranych składników. Natychmiast po zastosowaniu krzemionki przenika do struktur materiału. Przez utworzenie warstwy ochronnej, która może wytrzymać długie wystawianie na działanie ciepła, wody, kwasów i zasad. Powłoka zima nie boi odczynników używanych do czyszczenia dróg. W lecie ciało przekroczyć temperatury i deszcze.

Skład ciekłego silanu straży szklane w samochodach

głównym składnikiem jest dwutlenek krzemu i silan. Pierwszym z nich jest odpowiedzialny za tworzenie się warstwy ochronnej, a naturalny połysk powierzchni. Wystarczające 1 razy do zastosowania ciekłego szkła do ciała błyszczały jak nowe przez wiele lat.

Deweloperzy japońskie zadbali, aby upewnić się, że po zastosowaniu, właściciel natychmiast zwrócił uwagę na główne korzyści:

  • ekonomiczny – 1 opakowanie ciekłego szkła, wystarczy dla 4 aplikacji;
  • łatwość użytkowania;
  • kompozycja jest projektowane i produkowane w Japonii, lidera na rynku produktów do pielęgnacji samochodów.

Preparat są dobrane w taki sposób, że urządzenie może być używane dla wszystkich właścicieli samochodów. Niezależnie od wieku i zużycia powierzchni ciała, ciekłe szkło będzie chronić maszynę.

Silan Straż płyn szkło dla samochodów: jak zastosować

Na pierwszym zastosowaniu trzeba dokładnie umyć i wysuszyć konia żelaza. Dokładnie zwilżyć gąbkę czyszczącą z ciekłego szkła Silane Gwardii i wolno stosować go na powierzchni ciała. Po zakończeniu procesu, należy wykryć 15 minut. Jest to wystarczające do suszenia roztworu i jego absorpcji w strukturze materiału.

Upewnij się, że kompozycja wyschnie, należy obecnie do wycierania na sucho samochodów serwetką. Aby rozwiązać ten rezultat pomoże ponowne powłokę. Odbywa się to po upływie 2 godzin od pierwszego.

Jeśli właściciel konia żelaza zrobił wszystko poprawnie, to po pierwszym dysku, lub tonąć będzie zwrócić uwagę na oczywiste zalety tego zabiegu:

  • przez cały rok utrzymuje oryginalny kolor ciała;
  • kolor nie znikają pod wpływem promieni słonecznych;
  • ciało

    blask i po pewnym czasie pozostaje ten sam

  • powierzchni odpycha wodę.

w celach profilaktycznych roztwór stosuje się 1 raz w roku.

Czy Silan Straż płyn szkło o certyfikat jakości samochody

Zanim będzie można znaleźć się na rynku, produkt przeszedł testy na pełną skalę. Chińscy programiści przetestowali skuteczność rozwiązania na ponad 200 maszyn. W 100% przypadków nastąpił wyraźny efekt pozytywny. Wyniki te zostały potwierdzone przez CPS.

opinie

specjaliści ‘O Silan Straży ciekłego szkła do samochodu

Peter S. mechaniczne

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

30 lat remontu maszyn. Zrównoważony skład 1 Komponent po pierwszym zastosowaniu wnika głęboko w materiał. Po 2-3 godzinach samochodu jak nowe. W przeciwieństwie do innych narzędzi, ciekłe szkło nie uszkodzić ciała.

Sergey Nikolaevich, samochód

Nawet po łagodnych znaków urlopów mycie na ciele. Plamy, zadrapania, blaknięcie kolorów – wszystko to jest wynikiem narażenia na działanie alkaliów. Zawiera szampon, więc nie da się ukryć. Zbawienie dla mojego samochodu ciekłego szkła. Nie ważne ile umyłem konia żelaza, a on nadal świeci. Teraz polecam go do klientów.

Opinie klientów o Silane Straży dla samochodów

Sergey, 31

Chłopaki, ja poszedłem do samochodu i ciężarówki. Jeśli drogi są różne, ale we wszystkich przypadkach przyszedł do pomocy silanu Guard. Stosuje się 1 raz w roku i więcej, nie martwiąc się o nic.

Irina, 39 lat

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Mąż właśnie przekazał mi samochód. Obawiają się, że będą one porysować lub plam. Kupiłem tego narzędzia, a po

1-2 warstwach mąż uległ zmianie. Teraz jest spokój dla mnie i dla samochodu.

George, 62 lat

Sceptyczny funduszy reklamowane. Próbowałem coś strażnik Silan przed wyjazdem na pustyni. 2 godziny po drogach brudu nie bezskutecznie. Samochód pokryto pyłem, ale dzięki stopionego szkła wyczyszczone go w ciągu 10 minut.

Vladimir, 19 lat

Pierwszą rzeczą, która kazała mi zrobić tacie po dniu, w którym prawo jest, aby dbać o wygląd samochodu. Pierwszy próbował ciekłego szkła i pozostał mu wierny.

Gdzie kupić płyn szkło Silan Straż dla samochodów

Lepiej dbać o ochronę samochodu i pokrycie go z tego rozwiązania. Można złożyć zamówienie na stronie internetowej. Trzeba się spieszyć, bo teraz kwalifikują się do oferty specjalnej.

You may also like...