Uniderm - opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz
Piękno

Uniderm – opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz

Krem Uniderm jest środkiem przeciwzapalnym, antidotnogo działania o szerokim zakresie zastosowań w leczeniu chorób o różnej etiologii. Szczegółowy opis charakterystyki leków pomogą zbadać podstawowe właściwości leków.

właściwości farmakologiczne, kompozycji i wytworzenia emisji

Działanie Uniderm podstawie substancji czynnej pirośluzanu hormonalnej pochodzenia, który wywołuje syntezę prostaglandyn przez uwolnienie kwasu arachidowego. Wchłanianie leku jest mała i ogranicza zawartość substancji we krwi występuje w ilości 0,4%, po 8-10 godzin.

skład Uniderm podstawie kombinacji następujących składników:

 • pirośluzan mometazonu;
 • monostearynian glicerolu;
 • dwutlenek tytanu;
 • alkohol stearylowy;
 • wazelina;
 • wosku kosmetycznego
 • woda oczyszczona;
 • kwas fosforowy.

lek jest przedstawiony w postaci kremu przezroczystych barw, pakowany w tuby aluminiowe o pojemności 15 i 30 gramów.

Cel ograniczenia do odbioru, skutki uboczne

Krem Uniderm ma szerokie zastosowanie i skuteczne dla takiego świadectwo stosować:

 • usuwanie silne swędzenie w ostrych chorób skóry;
 • ostrej łuszczycy skóry, łojotokowe zapalenie skóry atopowe.

donosowe podanie leku polega na leczeniu następujących chorób:

 • ostrym alergicznego nieżytu nosa;
 • zatok z jednoczesnym stosowaniem antybiotyków
 • środki zapobiegawcze w rozwoju zapalenia błony śluzowej nosa.

lek ma również szereg przeciwwskazań

 1. łupież rosea
 2. obecność kiły
 3. zapalenia typu ustnej;
 4. Choroby zakaźne skóry,
 5. okres po szczepieniu;
 6. noworodki i niemowlęta do 6 miesięcy;
 7. okres ciąży z dzieckiem;
 8. karmienia laktacji
 9. ostrą postacią gruźlicy;
 10. reakcja alergiczna S substancji aktywnej;
 11. indywidualnej wrażliwości na składniki.

Jeśli używasz krem ​​Uniderm może rozwijać skutków ubocznych następujący charakter:

 • reakcja alergiczna s (pokrzywka, świąd)
 • ostra forma zapalenia mieszków włosowych,
 • trądzik na twarzy;
 • nadmiernej pigmentacji skóry;
 • zmiany zanikowe skóry;
 • alergiczne zapalenie skóry;
 • choroba pocenie się.

Występowanie negatywnych objawów po zastosowaniu leku polega na odstawieniu kremu i odbierać wykwalifikowanej zalecenie lekarza!

Sposoby leczenia

Manual na wykorzystaniu zewnętrznego Uniderm implikuje stosowanie leków. Krem stosuje się w postaci cienkiej warstwy na czystą, suchą skórę 1-2 razy dziennie. To nie jest zwiększenie zaplanowanej dawki, ponieważ lek ma pochodzenie hormonalnej.

Użyj Uniderm czasie ciąży i laktacji nie jest zalecane. Jako składników aktywnych w produkcie zawiera składniki układowej ekspozycji, która może powodować niekorzystne skutki i wpływać na rozwój płodu. Krem jest niepożądane dla dzieci w wieku poniżej 6 miesięcy.

Przedawkowanie charakteryzuje ucisku systemu nerwowego i pojawienia się niewydolności nadnerczy. W

tym przypadku zaleca się leczenie objawowe i przywrócić równowagę elektrolitową.

Lek można kupić w aptece tylko wtedy, gdy istnieje specjalna recepta od lekarza. Okres trwałości 2 lata od daty produkcji. Po chwili aplikacja jest surowo zabronione! Warunki przechowywania w temperaturze 15-25 ° w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodatkowe wytyczne i analogi

Interakcje z innymi lekami kremu nie jest przeciwwskazane, ale jednocześnie nie powinny stosować inne kremy do użytku zewnętrznego. Połączenie leków z alkoholem nie okazały danych klinicznych dotyczących wpływu leków.

Cena kremu Uniderm jest w przystępnej zakres wynosi 120-150 … w zależności od regionu kraju i stanu sieci aptek. Koszt niskiego narkotyków w porównaniu z jego skuteczność w leczeniu wielu chorób dermatologicznych!

W obecności pewnych wskazaniach można łatwo podnieść bliskie analogi Uniderm opisane w poniższej liście.

 1. Aweart. Jednym z najbardziej skutecznych analogów Uniderm glikokortykosteroidowej pochodzenia. Lek jest przedstawiony w postaci maści do stosowania miejscowego, i są skuteczne w różnych schorzeń dermatologicznych o charakterze zapalnym, aby wyeliminować ciężkie swędzenie. Przeciwwskazania: Uczulenie, trądzik różowaty, ciąża, karmienie piersią, gruźlica, kiła, dzieci do 2 lat. Cena ….
 2. Beason. Tani prototyp Uniderm efekty anty-alergiczne. Materiał bazowy Atamazon zapewnia efektywność i pochodzenia hormonalnego leku. Oznaczenia: Choroby skóry różnego rodzaju w ostrej fazie choroby. Lek nie jest zalecany w czasie ciąży, karmienia piersią, alergie, infekcje wirusowe, okołoustnym skóry. Cena jest ….
 3. Gitan-N. Bliskie substytutu oryginału w postaci kremu, który zawiera identyczną substancję czynną. Aplikacja jest suplementyem w leczeniu łuszczycy,

  łojotokowe i atopowe zapalenie skóry. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, objawy alergii, kiła, gruźlica, Łupież różowy, grzybicze zmiany skórne, w grupie wiekowej od dzieci do 2 lat. Cena 150-160 ….

 4. to rozwiązanie. Skuteczne Uniderm analogiem substancji czynnej glikokortykosteroidów pochodzenia. Lek jest przepisywany do rozwoju ciężkich warunkach dermatologicznych w skomplikowanej formie. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, kiła, gruźlica, otwarte rany na skórze, procesy nowotworowe, owrzodzeń troficznych, w grupie wiekowej od dzieci do 2 lat. Cena od 50-70 rubli.
 5. Elokom.One z najlepszych synonimów Uniderm prezentowanych jako kremu, maści i balsamu. Wskazania do stosowania: eliminacji objawów zapalnych w ostrym okresie trauma.The lek nie jest zalecany dla alergików, dzieci poniżej 2 lat. Cena 420-450 ….

Wymiana oryginał odpowiedniego ekwiwalentu powinna zostać zatwierdzona przez lekarza, który zaleci skuteczne i bezpieczne narzędzie!

Recenzje

Recenzje śmietance Uniderm mieć pozytywną odpowiedź w leczeniu różnych chorób dermatologicznych. Większość ludzi, którzy używali narkotyków, mówiąc jego wysoką skuteczność w leczeniu ciężkich postaci łuszczycy, ale wielu konsumentów są ostrożni stosując suplementy przez dłuższy okres czasu ze względu na hormonalną pochodzenia medycyny. Dermatologów przepisać środek glikokortykosteroidu w obecności wyraźnych użycia.

Można zostawić swoją opinię na kremie Uniderm, będą przydatne dla innych użytkowników strony!

Uniderm szereg metod hormonalnych do wysokiego stopnia skuteczności stosowanych w leczeniu różnych schorzeń skóry. Lek ma wystarczającą liczbę rówieśników i pozytywną opinię na temat stosowania leków. Skuteczność leków zależy od zgodności z dawkowaniem i prawidłowego przyporządkowania przyłączy!

You may also like...

2 Comments

 1. Newsman says:

Comments are closed.