Uniderm – opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Krem Uniderm jest środkiem przeciwzapalnym, antidotnogo działania o szerokim zakresie zastosowań w leczeniu chorób o różnej etiologii. Szczegółowy opis charakterystyki leków pomogą zbadać podstawowe właściwości leków.

właściwości farmakologiczne, kompozycji i wytworzenia emisji

Działanie Uniderm podstawie substancji czynnej pirośluzanu hormonalnej pochodzenia, który wywołuje syntezę prostaglandyn przez uwolnienie kwasu arachidowego. Wchłanianie leku jest mała i ogranicza zawartość substancji we krwi występuje w ilości 0,4%, po 8-10 godzin.

skład Uniderm podstawie kombinacji następujących składników:

 • pirośluzan mometazonu;
 • monostearynian glicerolu;
 • dwutlenek tytanu;
 • alkohol stearylowy;
 • wazelina;
 • wosku kosmetycznego
 • woda oczyszczona;
 • kwas fosforowy.

lek jest przedstawiony w postaci kremu przezroczystych barw, pakowany w tuby aluminiowe o pojemności 15 i 30 gramów.

Cel ograniczenia do odbioru, skutki uboczne

dut rt bet1 Uniderm  opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz

Krem Uniderm ma szerokie zastosowanie i skuteczne dla takiego świadectwo stosować:

 • usuwanie silne swędzenie w ostrych chorób skóry;
 • ostrej łuszczycy skóry, łojotokowe zapalenie skóry atopowe.

donosowe podanie leku polega na leczeniu następujących chorób:

 • ostrym alergicznego nieżytu nosa;
 • zatok z jednoczesnym stosowaniem antybiotyków
 • środki zapobiegawcze w rozwoju zapalenia błony śluzowej nosa.

lek ma również szereg przeciwwskazań

 1. łupież rosea
 2. obecność kiły
 3. zapalenia typu ustnej;
 4. Choroby zakaźne skóry,
 5. okres po szczepieniu;
 6. noworodki i niemowlęta do 6 miesięcy;
 7. okres ciąży z dzieckiem;
 8. karmienia laktacji
 9. ostrą postacią gruźlicy;
 10. reakcja alergiczna S substancji aktywnej;
 11. indywidualnej wrażliwości na składniki.

Jeśli używasz krem ​​Uniderm może rozwijać skutków ubocznych następujący charakter:

 • reakcja alergiczna s (pokrzywka, świąd)
 • ostra forma zapalenia mieszków włosowych,
 • trądzik na twarzy;
 • nadmiernej pigmentacji skóry;
 • zmiany zanikowe skóry;
 • alergiczne zapalenie skóry;
 • choroba pocenie się.

dut rchitecture beutifu1 Uniderm  opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz Występowanie negatywnych objawów po zastosowaniu leku polega na odstawieniu kremu i odbierać wykwalifikowanej zalecenie lekarza!

--->>  VitalDermax - opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz

Sposoby leczenia

Manual na wykorzystaniu zewnętrznego Uniderm implikuje stosowanie leków. Krem stosuje się w postaci cienkiej warstwy na czystą, suchą skórę 1-2 razy dziennie. To nie jest zwiększenie zaplanowanej dawki, ponieważ lek ma pochodzenie hormonalnej.

Użyj Uniderm czasie ciąży i laktacji nie jest zalecane. Jako składników aktywnych w produkcie zawiera składniki układowej ekspozycji, która może powodować niekorzystne skutki i wpływać na rozwój płodu. Krem jest niepożądane dla dzieci w wieku poniżej 6 miesięcy.

Przedawkowanie charakteryzuje ucisku systemu nerwowego i pojawienia się niewydolności nadnerczy. W tym przypadku zaleca się leczenie objawowe i przywrócić równowagę elektrolitową.

Lek można kupić w aptece tylko wtedy, gdy istnieje specjalna recepta od lekarza. Okres trwałości 2 lata od daty produkcji. Po chwili aplikacja jest surowo zabronione! Warunki przechowywania w temperaturze 15-25 ° w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dodatkowe wytyczne i analogi

Interakcje z innymi lekami kremu nie jest przeciwwskazane, ale jednocześnie nie powinny stosować inne kremy do użytku zewnętrznego. Połączenie leków z alkoholem nie okazały danych klinicznych dotyczących wpływu leków.

Cena kremu Uniderm jest w przystępnej zakres wynosi 120-150 … w zależności od regionu kraju i stanu sieci aptek. Koszt niskiego narkotyków w porównaniu z jego skuteczność w leczeniu wielu chorób dermatologicznych!

W obecności pewnych wskazaniach można łatwo podnieść bliskie analogi Uniderm opisane w poniższej liście.

 1. Aweart. Jednym z najbardziej skutecznych analogów Uniderm glikokortykosteroidowej pochodzenia. Lek jest przedstawiony w postaci maści do stosowania miejscowego, i są skuteczne w różnych schorzeń dermatologicznych o charakterze zapalnym, aby wyeliminować ciężkie swędzenie. Przeciwwskazania: Uczulenie, trądzik różowaty, ciąża, karmienie piersią, gruźlica, kiła, dzieci do 2 lat. Cena ….
 2. Beason. Tani prototyp Uniderm efekty anty-alergiczne. Materiał bazowy Atamazon zapewnia efektywność i pochodzenia hormonalnego leku. Oznaczenia: Choroby skóry różnego rodzaju w ostrej fazie choroby. Lek nie jest zalecany w czasie ciąży, karmienia piersią, alergie, infekcje wirusowe, okołoustnym skóry. Cena jest ….
 3. Gitan-N. Bliskie substytutu oryginału w postaci kremu, który zawiera identyczną substancję czynną. Aplikacja jest suplementyem w leczeniu łuszczycy, łojotokowe i atopowe zapalenie skóry. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, objawy alergii, kiła, gruźlica, Łupież różowy, grzybicze zmiany skórne, w grupie wiekowej od dzieci do 2 lat. Cena 150-160 ….
 4. to rozwiązanie. Skuteczne Uniderm analogiem substancji czynnej glikokortykosteroidów pochodzenia. Lek jest przepisywany do rozwoju ciężkich warunkach dermatologicznych w skomplikowanej formie. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, kiła, gruźlica, otwarte rany na skórze, procesy nowotworowe, owrzodzeń troficznych, w grupie wiekowej od dzieci do 2 lat. Cena od 50-70 rubli.
 5. Elokom.One z najlepszych synonimów Uniderm prezentowanych jako kremu, maści i balsamu. Wskazania do stosowania: eliminacji objawów zapalnych w ostrym okresie trauma.The lek nie jest zalecany dla alergików, dzieci poniżej 2 lat. Cena 420-450 ….
--->>  BeezMax - opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz, ile to kosztuje

Wymiana oryginał odpowiedniego ekwiwalentu powinna zostać zatwierdzona przez lekarza, który zaleci skuteczne i bezpieczne narzędzie!

Recenzje

Recenzje śmietance Uniderm mieć pozytywną odpowiedź w leczeniu różnych chorób dermatologicznych. Większość ludzi, którzy używali narkotyków, mówiąc jego wysoką skuteczność w leczeniu ciężkich postaci łuszczycy, ale wielu konsumentów są ostrożni stosując suplementy przez dłuższy okres czasu ze względu na hormonalną pochodzenia medycyny. Dermatologów przepisać środek glikokortykosteroidu w obecności wyraźnych użycia.

Można zostawić swoją opinię na kremie Uniderm, będą przydatne dla innych użytkowników strony!

dut rchitecture ttrctive1 Uniderm  opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz Uniderm szereg metod hormonalnych do wysokiego stopnia skuteczności stosowanych w leczeniu różnych schorzeń skóry. Lek ma wystarczającą liczbę rówieśników i pozytywną opinię na temat stosowania leków. Skuteczność leków zależy od zgodności z dawkowaniem i prawidłowego przyporządkowania przyłączy!

e
O Adrianna Loszynska 198 artykułów
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.